6-A_6-B
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alex Başımız dik gideceğiz

Alex Başımız dik gideceğiz Empty Alex Başımız dik gideceğiz

Mesaj  =Genç FB= Salı Nis. 22, 2008 1:25 pm

Alex: 'Başımız dik gideceğiz'
Zico yönetiminde ligde oynadıkları hiçbir derbiyi kaybetmediklerini vurgulayan Fenerbahçe Kaptanı, "Bu geleneği sürdürmek istiyoruz" dedi.

‘Biz, bir adım öndeyiz’
Fenerbahçe Kaptanı Alex’ten, yılın derbisi öncesi iddialı sözler. Bu tür maçları çok oynadıklarını ifade eden Brezilyalı yıldız, “Bunların hiçbirini kaybetmedik. Geçen sezon Beşiktaş ve Galatasaray’ı sahalarında yenip, şampiyon olmuştuk. Bu yıl da lig ve Avrupa’da tüm zor virajları kazasız geçtik. Sadece konsantre olamadığımız takımlara yenildik. Bu da futbolun içinde var. Ali Sami Yen’e bir adım önde gidiyoruz. Çünkü avantaj bizde” diye konuştu.

‘Taraftarlarımız için’
Beraberliğin lehlerine olduğunu kaydeden Sambacı, şunları söyledi: “İki takım için de stresli bir maç olacak. Galatasaray’ı evinde yenip, şampiyonluk yolunda dev bir adım atmak istiyoruz. Biliyoruz ki, Fenerbahçe taraftarı her zaman yanımızda. Denizlispor maçı öncesi Samandıra’ya gelmeleri beni ve arkadaşlarımı çok duygulandırdı. Onlar için kazanmak istiyoruz. Futbolun içinde her sonuç var. Ancak iyi bir sonuçla döneceğimize herkes inansın.”
=Genç FB=
=Genç FB=
Bebe
Bebe