6-A_6-B
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KİLİTLENMİYEN BİSİKLET

2 posters

KİLİTLENMİYEN BİSİKLET Empty KİLİTLENMİYEN BİSİKLET

Mesaj  =Genç FB= Perş. Nis. 17, 2008 12:01 pm

Kilitlenmeyen Bisiklet
Çin``de bir üniversitede gerçek bir olay Hikayesi
Kızın biri yeni aldığı bisikletiyle okula geliyor ve okulun bahçesindeki bisiklet parkına henüz kilit almadığı için öylece bırakıyor...Derslerin bitiminde eve gitmek için bisikletinin yanına gelince bisikletinin yerinde olmadığı görüyor ve çok sinirleniyor..Ertesi sabah okula geldiğinde bisikletini üzerinde bir notla bir gün önce . bıraktığı yerde buluyor ..Üzerindeki notta `Çok özür dilerim ama bisikletine gerçekten ihtiyacım vardı.Aldıktan iki saat sonra geri getirdim ama sanırım çıkışına yetişemedim,çok üzgünüm,anlayışın içinde teşekkürler`
Kız bu olay üzerine doğruca bir bisikletçiye gidiyor ve beş tane kilit alarak okula dönüyor..Bisikletini iyice kilitleyip beş farklı anahtarla derse giriyor ve olayı . . arkadaşlarına anlatıyor ..Ders bitiminde beş kilt taktığını anlattığı arkadaşlarıyla beraber bisikletini almaya gittiğinde şok oluyor..Bisikletinin üzerinde on tane kilit ve birde not var..`Eğer ben acil olduğu zaman kullanamayacaksam sen hiç kullanamayacaksın....
=Genç FB=
=Genç FB=
Bebe
Bebe

KİLİTLENMİYEN BİSİKLET Empty Geri: KİLİTLENMİYEN BİSİKLET

Mesaj  jokerbow Cuma Nis. 25, 2008 11:39 am

Yanlış yere açmışsın taşıyayım bu konuyu bu arada süper paylaşım saol bacım Smile
jokerbow
jokerbow
Admin
Admin

https://bizmsinif.yetkin-forum.com